Spedination GmbH - Spedytor Miedzynarodowy, Transport Manager:in, Disponent:in (Kielce)
Zum Inhalt springen

Spedytor Miedzynarodowy, Transport Manager:in, Disponent:in (Kielce)

vor Ort
  • Kielce, Heiligkreuz, Polen
Kielce

Jobbeschreibung

Spedination to prawdopodobnie najbardziej trendy spedycja w tym kraju. Ponadprzecietny stopien cyfryzacji pozwala nam pracowac nowoczeniej niz w jakiejkolwiek innej firmie spedycyjnej. Poniewaz jestesmy na silnej sciezce rozwoju, poszukujemy nowych, zmotywowanych pracownikow, ktorzy beda wspierac nasz zespol w osiagnieciu jasno okreslonych celow.

Stellenanforderungen

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i obsluga zlecen spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego FTL / LTL (transport chlodniczy/plandekowy)
  • utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi oraz poszukiwanie nowych partnerow biznesowych
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • przygotowywanie wycen i ofertowanie usług w transporcie międzynarodowym
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub spedycji międzynarodowej (min. 1 rok);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość jezyka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość giełd transportowych TimoCom/Trans
  • umiejętność współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomość prawa transportowego oraz zasad dotyczących czasu pracy kierowców
  • obsługa komputera (MS Office)
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie bazowe oraz prowizyjne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w międzynarodowej, innowacyjnej i stale rozwijającej się firmie
  • kolezenska atmosferę
  • brak klauzul lojalnościowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w komfortowym biurze

oder